O nás

Vitajte.

V našom internetovom obchode, obklopení vôňou prírody. 
Volám sa Martina, pracujem ako lekárka v košickej nemocnici a inokedy pre vás vyrábam produkty prírodnej kozmetiky. 
K Mili Natrual viedla dlhá cesta.

Až počas mojej materskej dovolenky sa koncept značky prírodnej kozmetiky stal reálny, kedy som oficiálne mohla otvoriť výrobu a produkty dosiahli finálnu verziu a vizáž.

Počas štúdia medicíny by som určite nepredpokladala, že k môjmu povolaniu a pracovnému smeru, pribudne ešte jedno. (ktoré, nakoniec k sebe nemajú až tak ďaleko). 

Výrabame pre vás produkty z tých najkvalitnejších surovín, za prísnych hygienických štandardov, v menších šaržách, aby k vám dorazili čo najčerstvejšie. 

Žiadny z produktov nie je testovaný na zvieratách a ani jeho zložky, väčšina je vegánska. Všetky produkty sú gluten free a tak ich bezpečne môžu používať aj ľudia s alergiou na lepok. 

Medzi naše najobľúbenejšie produkty patria tie s mikrostriebrom. Striebro má výborný antimikrobiálny účinok /ničí baktérie, kvasinky aj vírusy/ a zabraňuje ich množeniu, v každom z produktov zohráva významnú úlohu a výrazne zlepšuje stav pokožky. 

Na rozširovaní sortimentu pracujeme, zameriavame sa na konkrétne potreby a požiadavky s dôrazom na efektivitu.

No chceme sa držať konceptu minimalizmu, aby sa zákazník v produktoch nestrácal a aby vyhovovali čo najväčšiemu množstvu ľudí. 

Ak sa chcete dozvedieť viac, sledujte nás :) 

Martina 

Späť do obchodu